Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34813
€114750

Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Turdiu,ish Fusha e Aviacionit

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 581
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 3+1 ne shitje te Kompleksi Turdiu, ish Fusha e Aviacionit.

✔️Apartamenti eshte me siperfaqe 135m2

✔️ Organizimi:
– Sallon dhe kuzhine gatimi
– 3 dhoma gjumi
– 2 tualete.
– Korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve
– Ballkon

✔️ Apartamenti eshte totalisht i ri.

✔️ Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.

✔️ Pajisjet hidrosanitare jane inkaso te markes Geberit.

✔️Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese prej pambuku ne mes qe sherben kundra akustikes me trashesi 5 cm.

✔️ Ashensoret jane nder markat me te mira ne treg.

✔️Apartamenti ndodhet ne katin e pare me orientim jug-perendim.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz