Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34814
€550

Jepet me qera apartament te Kompleksi Arlis,Square 21

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 1302
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Arlis Square 21

✔️Apartamenti eshte me siperfaqe 98m2.

✔️ Organizimi:
– Dhome ndenje dhe gatimi
– 2 dhoma gjumi
– 2 tualete
– Korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve
– 1 Ballkon

✔️ Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i pabanuar me pare.

✔️ Apartamenti eshte me kondicioner Chiller.

✔️ Administrimi eshte 40 euro ne muaj si dhe 100 euro post parkimi jane te perfshira ne cmim.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz