Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34817
€91000

Apartament 2+1 ne shitje ne Yzberisht.

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 2510
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 2+1 ne shitje ne Yzberisht.

Apartamenti eshte me siperfaqe totale 158m2, siperfaqe verande 54m2 si dhe siperfaqe apartamenti+ te perbashketa 104m2.

Organizimi:
– Sallon
– Kuzhine gatimi
– Korridor shperndares per dhomat
– 2 dhoma gjumi
– 2 tualete
– Verande

Apartamenti eshte i mobiluar.

Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.

Ashensoret jane nder markat me te mira ne treg.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate.

Disponon certifikate pronesie dhe shitesi jep mundesi trajtimi me kredi.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz