Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #34821
€600

Zyre me Qira tek Kompleksi Arlis Square 21

Postuar Jun 24, 2021 | Vizita: 2114
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Zyre me Qira tek Kompleksi Arlis Square 21

✔️Zyra eshte me siperfaqe 130m2

✔️ Organizimi:
– 3 ambjente
– 2 tualete

✔️ Zyra eshte totalisht e re si dhe eshte e shtruar me parket.

✔️ Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.

✔️Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese prej pambuku ne mes qe sherben kundra akustikes me trashesi 5 cm.

✔️ Ashensoret jane nder markat me te mira ne treg.

✔️Ne cmim perfshihet administrimi qe ka kosto 40 Euro

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz