Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #34824
€800

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK SHESHI WILLSON 129 M2.

Postuar Jun 25, 2021 | Vizita: 2761
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambjent biznesi afer sheshit Willson me nje siperfaqe 129 m2. Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor dhe eshte i perbere nga 4 dhoma, 2 tualete me dritare sejcila dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne drejtim Veri- Lindje. Aktualisht ky ambjent jepet me qera per cdo lloj biznesi si per zyra , klinik dentare etj. Ambjentet jane totalisht te ristrukturuara por pa mobiluar.
JPET ME QERA VETEM PER 800 EURO NE MUAJ.
Tel: 00355 684044520.

Merlin Imobiliare

User since: Jun 21, 2021
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz