Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34826
€82450

OKAZION 850 Euro/m2 !! Shitet Apartament 2+1 te Rruga 5 Maji.

Postuar Jun 30, 2021 | Vizita: 1644
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 2+1 ne shitje te Rruga 5 Maji.

✔️Apartamenti eshte me siperfaqe 97m2

✔️ Organizimi:
– Salllon
– 2 dhoma gjumi
– 1 tualet me dritare
– 1 ballkon

✔️ Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i perfunduar nga faza e ndertimit.

✔️ Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe ka orientim Jug-Perendim.

✔️ Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.

✔️ Pajisjet hidrosanitare jane inkaso te markes Geberit.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz