Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34827
€102000

OKAZION 850 Euro/m2 !! Shitet Apartament 3+1 te Rruga 5 Maji.

Postuar Jun 30, 2021 | Vizita: 119
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 3+1 ne shitje te Rruga 5 Maji.

✔️Apartamenti eshte me siperfaqe 120m2

✔️ Organizimi:
– Sallon
– 3 dhoma gjumi
– 2 tualete
– 2 ballkone

✔️ Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i perfunduar nga faza e ndertimit.

✔️ Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka orientim Jug-Perendim.

✔️ Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.

✔️ Pajisjet hidrosanitare jane inkaso te markes Geberit.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz