Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34833
€700

Jepet me Qira Super Apartament 2+1 ne Qender.

Postuar Jul 02, 2021 | Vizita: 1777
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 2+1 me qera ne Qender.

✔️Apartamenti eshte me siperfaqe 108m2

✔️ Organizimi:
– Sallon
– 2 dhoma gjumi
– 1 tualet
– Korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve
– 1 ballkon

✔️ Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i mobiluar me markat me cilesore.

✔️ Apartamenti eshte me sistem Chiller.

✔️ Pajisjet hidrosanitare jane inkaso te markes Geberit.

✔️Ndodhet ne katin e peste dhe ka orientim Veri-Lindje-Perendim.

✔️Ne cmim perfshihet edhe kostoja e mirembajtjes.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz