Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34837
€107000

-OKAZION- Shitet Apartament 2+1+Garazhd, në Ali Dem

Postuar Jul 03, 2021 | Vizita: 1882
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
-OKAZION- Shitet Apartament 2+1+Garazhd, në Ali Dem

Sipërfaqja: 90 m2 neto
100.3 Bruto
Pallat i ri
✅ Me Ashensor
Me Hipotekë
Sipërfaqja Garazhdit: 19 m2
I mobiluar
️ 2 Dhoma Gjumi
Ambjent ndënje dhe gatimi
1 Tualet
Apartament me punime tepër cilësore dhe bashkohore
️ Kati: 6
Çmimi: 107 000 Euro (i padiskutueshëm)
Adresa: Në Ali Dem, pranë Markatës së vjetër
Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në cel: 0685750232, 0676072222, ose paraqituni pranë zyrave tona në Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, përball Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Imobiliare "Bylis" Albania


Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz