Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34843
€160

Apartament me qera Shkoder

Postuar Jul 08, 2021 | Vizita: 132
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
Adresë: Rruga Martin Camaj, Rus , Shkoder
Sipërfaqe: 120 m², kati II
Përbëhet nga:
– sallon dhe kuzhine
– nje dhome gjumi
– nje banjo
ÇMIMI:19'000 Leke /muaj
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
+355676666765
ose
sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz