Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34845
€165000

Shitet Apartament 2+1 ne Teg

Postuar Jul 09, 2021 | Vizita: 1883
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet Apartament 2+1 ne Teg.
Apartamenti eshte me siperfaqe 125m2.
Apartamenti ndodhet ne zone shume te mire. Ndertimet jane te viteve te fundit 2021-2021.
Kompleksi dhe apartamenti kane punime shume cilesore qe nga fasada e ventiluar,
termoizolim, vetrata me dopio xham termik,
sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj.

Organizimi:
-Sallon ndenje
-Ambjent gatimi
-2 dhoma gjumi
-2 tualete
-1 ballkon

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka orientim Jug-Perendim.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz