Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34847
€123000

Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Kontakt

Postuar Jul 09, 2021 | Vizita: 538
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Super Apartament 2+1 ne shitje te Kompleksi Kontakt.

Apartamenti eshte me siperfaqe 123 m2

Organizimi:
– Sallon i madh
– Kuzhine gatimi
– 2 dhoma gjumi
– 2 tualete
– Ballkon


Apartamenti eshte totalisht i ri, i pabanuar me pare.

Vetratat jane termike prej alumini me xham triplex dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.

Pajisjet hidrosanitare jane inkaso.

Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese prej pambuku ne mes me trashesi 5 cm qe sherben kundra akustikes si dhe per termoizolim.

Ashensoret jane nder markat me te mira ne treg.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe ka orientim Jug-Lindje.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz