Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34848
€53000

SHITET GARSONIERE TEK SELVIA 33 m2.

Postuar Jul 09, 2021 | Vizita: 345
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet garsoniere tek Selvi kati i 7, me nje siperfaqr 33 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Ajo eshte e perbere nga nje dhome, nje tualet dhe nje ballkon.
SHITET ME 1.600 EURO PER M2.

Tel: 00355 684044520.

Merlin Imobiliare

User since: Jun 21, 2021
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz