Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34849
€63000

Apartament ne shitje Shkoder

Postuar Jul 13, 2021 | Vizita: 152
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
Adresë: Rruga Marin Bicikemi, Sarreq , Shkoder
Sipërfaqe: 68 m², kati II banim
Përbëhet nga:
– sallon dhe kuzhine
– 1 dhome gjumi
– 1 banjo
ÇMIMI: 63,000 Euro
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
+355676666765
ose
sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz