Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34850
€39000

SHITET APARTAMENT NE SARAND 1+1 ME 58m2 AFER DETIT.

Postuar Jul 13, 2021 | Vizita: 63
Zona: Sarande
Lloji i postimit: Ofroj
SHITET APARTAMENT NE SARAND 1+1 ME 58m2 AFER DETIT.

Shitet apartament ne Sarand 1+1 me nje siperfaqe 58m2, i cili eshte i organizuar ne nje sallë të madhe bashk me kënd guzhine, nje dhomë gjumi +1Ballkon i mbyllur me grilë dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe ndodhet ne një komplex Rezidencial, ne kati i parë me hyrje indipedente ngjitur me një qender tregtare moderne të sapo përfunduar. Apartamenti ndodhet rreth 100 metra larg Detit..
SHITET VETEM PER 39.000 €.

Merlin Imobiliare

User since: Jun 21, 2021
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz