Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34860
€155000

SHITET APARTAMENT OSE NJESI BIZNESI TEK SELVIA 97 M2.

Postuar Jul 14, 2021 | Vizita: 1451
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 tek Selvia 97 m2. Apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor me
orjentim Jug-Lindje, me pamje nga sheshi Skenderbej. Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, nje soxhiorno, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti deri tani ka qene i dhene me qera 500Euro ne muaj si njesi biznesi. Shitet me 1.600 Euror/ m2.
SHITET ME CMIM 155.000 EURO.

Merlin Imobiliare

User since: Jun 21, 2021
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz