Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34861
€85000

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI 63m2 TIRANE

Postuar Jul 14, 2021 | Vizita: 947
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 63m2 tek Pazari te ri . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallatit te ri me ashensor me orjentim Jug-Perendim. I organizuar ne sall ndenje, guzhin aneks gatimi dhe nje ballkon i mbyllur, dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar bukur . Apartamenti shitet me 1.350 Euro per m2.
CMIMI I SHITJES 85.000 EURO.

Merlin Imobiliare

User since: Jun 21, 2021
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz