Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34862
€26000

SHITET GARSONIERE NE PLAZH GOLEM 44.6 M2

Postuar Jul 15, 2021 | Vizita: 39
Zona: Kavaje
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet garsonnjere ne plazh Golem-Durres, me nje siperfaqe 44.6 m2.Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidencjale 50 metra larg detit.
Rezidenca ka rroje 24 ore, ka gjelberim rruge hyrje e dalje vetem per rezidentet, me ndricim, me parkom te bollshem dhe me pishin olimpike brenda ne rezidenc. garsonjeria kaaneks vecmas me guzhin gatimi me te gjithe aksesoret, koridor, tualet, dhom gjumi te madhe me krevat me magazin poshte, me divan qe hapet e behet krevat dopjo dhe me sirtar posht divanit. Apartamenti ka edhe televizor 45 polsh dhe kondicjoner ngrohje-ftohje.
Cdo gje eshte vendosur e re dhe e pa pardorur. Punimet ne apartament jane bere me arkitekt.
SHITET VETEM PER 26.000 EURO

Merlin Imobiliare

User since: Jun 21, 2021
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz