Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34863
€60000

Apartament 1+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni”

Postuar Jul 16, 2021 | Vizita: 64
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
Adresë: Pas Teatrit Migjeni , Shkoder
Sipërfaqe: 80 m², kati I dhe V
Përbëhet nga:
– sallon dhe kuzhine
– 1 dhome gjumi
– 1 banjo
– ballkon
ÇMIMI: 60,000 Euro
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
+355676666765
ose
sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz