Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34864
€103000

Apartament 3+1 në shitje, ne shkoder

Postuar Jul 17, 2021 | Vizita: 78
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 3+1 me:
Adresë: Vienna Residence , Sarreq ,Shkoder
Sipërfaqe: 143.7 m², kati V banim
Përbëhet nga:
–sallon dhe kuzhine
–tre dhoma gjumi
– dy banjo
–dy ballkone
ÇMIMI: 103'000 €
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
+355676666765
ose
sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz