Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #34865
€170000

SHITET SHTEPI PRIVATE TEK TERMINALI KORCE-POGRADEC, NE TIRANE.

Postuar Jul 17, 2021 | Vizita: 1149
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet Shtepi private afer terminalit te Korces e ,Pogradecit me nje siperfaqe banimi 65 m2 dhe siperfaqe trualli 296 m2. Shtepia eshte e perbere nga 2+1, me dy dhoma gjumi, nje soxhorno nje aneks dhe nje tualet me dritare. Obori eshte bukur i sistemuar me peme dhe zbukurime dekorative e shum terheqese . Kjo shtepi ndodhet ne nje vend atraktiv, duke qene afer me qytetin e studenteve zona eshte e urbanizuar dhe me mundesi te medha zhvillimi te prespektives se afert. Ky ambjent eshte nje mundesi prioritare investimi per ke mundet.
SHTEPIA SHITET VETEM 170.000 EURO (pak i diskutushem)

Merlin Imobiliare

User since: Jun 21, 2021
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz