AMBIENT ME QERA PER BANIM OSE ZYRA 115M2 PRANE PAZARIT TE RI

2021-11-21 09:07   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   9 Shikimet
370 €
  • ambient-me-qera-per-banim-ose-zyra-115m2-prane-pazarit-te-ri-big-0
  • ambient-me-qera-per-banim-ose-zyra-115m2-prane-pazarit-te-ri-big-1
  • ambient-me-qera-per-banim-ose-zyra-115m2-prane-pazarit-te-ri-big-2
  • ambient-me-qera-per-banim-ose-zyra-115m2-prane-pazarit-te-ri-big-3
  • ambient-me-qera-per-banim-ose-zyra-115m2-prane-pazarit-te-ri-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 370 €


Jepen me qira apartamenti 2+1 tek pazari i ri. Apartamentet ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara si per banim dhe per biznes ne Tiranes, prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati relativisht te ri e te mire administruar me ashensor.Ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete (njeri prej tyre eshte me dritare), nje ballkon . Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner dhe kane siperfaqe te bollshme dhe te orietuara me pamje nga Pazari i Ri.Per nje vizite ne prone na kontaktoni. +355696406888