Ambjent komercial ne Square21!

2021-11-22 11:18   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   10 Shikimet
900 €
  • ambjent-komercial-ne-square21-big-0
  • ambjent-komercial-ne-square21-big-1
  • ambjent-komercial-ne-square21-big-2
  • ambjent-komercial-ne-square21-big-3
  • ambjent-komercial-ne-square21-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 900 €


Ambjent komercial ne Square21 per qira!
Ambjenti ndodhet ne katin e 3 te kompleksit Square21, ne Rr. e Kavajes. Ka nje siperfaqe totale prej 127 m2, i organizuar ne 1 sallon pritje per recepsion, 4 ambjente pune te ndara, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ambjenti eshte i investuar per perdorim biznesi, i pershtatshem kryesisht per klinika mjekesore. Ka orientim Veri-Lindje dhe Veri-Perendim me pamje nga Rr. e Kavajes.
Per me shume informacion na kontaktoni! 355694042171