Apartament 1+1 me qera prane Ushtarit te Panjohur

2021-11-21 12:15   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   10 Shikimet
500 €
  • apartament-11-me-qera-prane-ushtarit-te-panjohur-big-0
  • apartament-11-me-qera-prane-ushtarit-te-panjohur-big-1
  • apartament-11-me-qera-prane-ushtarit-te-panjohur-big-2
  • apartament-11-me-qera-prane-ushtarit-te-panjohur-big-3
  • apartament-11-me-qera-prane-ushtarit-te-panjohur-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Jepet me qera apartament 1+1 prane Ushtarit te Panjohur. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me dy ashensore dhe eshte totalisht i restauruar. Organizohet nga salloni se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, tualeti dhe dy ballkone. Pozicionimi fare prane qendres ofron fasilitet dhe komoditet per jetesen tuaj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!355693414956