APARTAMENT 1+1 ME QERA TE KODRA E DIELLIT

2021-11-23 14:52   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
330 €
  • apartament-11-me-qera-te-kodra-e-diellit-big-0
  • apartament-11-me-qera-te-kodra-e-diellit-big-1
  • apartament-11-me-qera-te-kodra-e-diellit-big-2
  • apartament-11-me-qera-te-kodra-e-diellit-big-3
  • apartament-11-me-qera-te-kodra-e-diellit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 330 €


Jepet apartament 1+1 me qera te Kodra e Diellit. Ndodhet ne nje nga zonet me te kerkuar te qytetit. Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor i bollshem qe ben shperndarjen neper dhomat e tjera,1 sallon me ballkon se bashku me kuzhinen e cila ndodhet e vecuar, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet me dritare. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni. +355693019885