Apartament 1+1 me qira, 21 Dhjetori!

2021-11-20 14:02   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
500 €
  • apartament-11-me-qira-21-dhjetori-big-0
  • apartament-11-me-qira-21-dhjetori-big-1
  • apartament-11-me-qira-21-dhjetori-big-2
  • apartament-11-me-qira-21-dhjetori-big-3
  • apartament-11-me-qira-21-dhjetori-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Ne zonen e 21 Dhjetorit jepet Apartament me qira 1+1. Lokacioni ne te cilen ndodhet eshte shume i favorshem dhe rrethohet nga sherbime te shumta,supermarkete,shkolla,kopshte,rajoni policise,zjarrefiksja, Ndodhet ne katin e katert te nje ndertese te re. Arreduar me shije dhe me cilesi te larte. Sistem kondicjonimi qendror. Apartamenti disponon gjithashtu edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.Per me teper detaje kontaktoni agjenten e prones.+355672040486