Apartament 1+1 me qira tek Rruga e Elbasanit!!!

2021-11-22 08:36   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
350 €
  • apartament-11-me-qira-tek-rruga-e-elbasanit-big-0
  • apartament-11-me-qira-tek-rruga-e-elbasanit-big-1
  • apartament-11-me-qira-tek-rruga-e-elbasanit-big-2
  • apartament-11-me-qira-tek-rruga-e-elbasanit-big-3
  • apartament-11-me-qira-tek-rruga-e-elbasanit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet apartament me qira tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes kur perfshihet dhe ambienti i gatimit nje dhome gjumi,
nje ballkon dhe nje tualet. Lokacioni i apartamentit ofron fasilitete te ndryshme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni! 355673053333