APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK STADIUMI DINAMO

2021-11-21 11:01   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   9 Shikimet
350 €
  • apartament-11-me-qira-tek-stadiumi-dinamo-big-0
  • apartament-11-me-qira-tek-stadiumi-dinamo-big-1
  • apartament-11-me-qira-tek-stadiumi-dinamo-big-2
  • apartament-11-me-qira-tek-stadiumi-dinamo-big-3
  • apartament-11-me-qira-tek-stadiumi-dinamo-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Apartament 1+1 per qira te Stadiumi Dinamo
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri.
Apartamenti ka hapesire optimale dhe e mireorganizuar: ne nje dhome ndenje te arreduar ne menyre bashkekohore , 1 dhome gjumi, 1 tualet.
Orientohet i gjithi nga Jug-Lindja duke mundesuar ndricim natyral dhe ngrohje gjate gjithe kohes.
Afersia me pikat me kyce te kryeqytetit si: Blloku, Stadiumi Dinamo ofron sherbimet e nevojshme si stacion autobuzi, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, etj.355677362222