Apartament 1+1 per Qera

2021-11-21 12:36   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   9 Shikimet
320 €
  • apartament-11-per-qera-big-0
  • apartament-11-per-qera-big-1
  • apartament-11-per-qera-big-2
  • apartament-11-per-qera-big-3
  • apartament-11-per-qera-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 320 €


Apartament 1+1 per Qera te Garda. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues prane Gardes. Organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mireinvestuar si dhe ka nje orientim jug-lindje. Lokacioni shume i favorshem ofron facilitete te shumta. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Per me shume info. na kontaktoni! +355695438092