Apartament 1+1 per Qera

2021-11-22 18:58   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
350 €
  • apartament-11-per-qera-big-0
  • apartament-11-per-qera-big-1
  • apartament-11-per-qera-big-2
  • apartament-11-per-qera-big-3
  • apartament-11-per-qera-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Apartament 1+1 Per Qera prane Zogut te Zi dhe Universitetit Zoja E Keshillit Te Mire. I mobiluar me stil dhe cdo gje te re organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi dhe tulet. Ne pallat te ri te mire administruar dhe me nje location perfekt. Per me shume info. na kontaktoni !+355695250528