Apartament 1+1 Per Qera

2021-11-23 11:27   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
320 €
  • apartament-11-per-qera-big-0
  • apartament-11-per-qera-big-1
  • apartament-11-per-qera-big-2
  • apartament-11-per-qera-big-3
  • apartament-11-per-qera-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 320 €


Apartamement 1+1 Per Qera Prane Njesie Bashkiake Nr.5.Me nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualete, ballkone dhe koridor. Apartamenti eshte i mobiluar ne mobilim komod dhe te rehatshem, dhe me te gjitha pajisjet shume cilesore. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka nje orientim te favorshem, ku drita e diellit e shoqeron gjate gjithe dites.Per Me shume Informacion na kontaktoni! 355694862824