Apartament 1+1 per Qera

2021-11-24 11:21   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
350 €
  • apartament-11-per-qera-big-0
  • apartament-11-per-qera-big-1
  • apartament-11-per-qera-big-2
  • apartament-11-per-qera-big-3
  • apartament-11-per-qera-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Apartament 1+1 per Qera te Stadiumi Dinamo. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhome gjumi, ballkoni qe eshte i improvizuar per gatim si dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Orientimi shume i mire mundeson ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe paradites. Zona eshte e qete dhe shume prane zones bllokut dhe Liqenit te Tiranes. Per me shume info na kontaktoni! +355693743688