Apartament 1+1 per Qera prane Sheshit Wilson

2021-11-21 12:09   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   11 Shikimet
350 €
  • apartament-11-per-qera-prane-sheshit-wilson-big-0
  • apartament-11-per-qera-prane-sheshit-wilson-big-1
  • apartament-11-per-qera-prane-sheshit-wilson-big-2
  • apartament-11-per-qera-prane-sheshit-wilson-big-3
  • apartament-11-per-qera-prane-sheshit-wilson-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Apartament 1+1 per Qera prane Sheshit Wilson. Organizohet nga salloni ndenjes, kuzhina e vecuar dhoma e gjumit, tualeti si dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Orientimi shume i favorshem mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me shume info. na kontaktoni! +355695438092