APARTAMENT 1+1 PER QERA TEK STADIUMI DINAMO

2021-11-21 10:57   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
500 €
  • apartament-11-per-qera-tek-stadiumi-dinamo-big-0

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Jepet apartament 1+1 per qira. Apartamenti ndodhet te Stadiumi Dinamo ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 63m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon dhe ka nje orientim qe te jep pamjer te lire nga stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe teper cilesor, me administrim shume te mire.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni! +355694050036