Apartament 1+1 per qira tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 !

2021-11-21 11:53   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   10 Shikimet
300 €
  • apartament-11-per-qira-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-big-0
  • apartament-11-per-qira-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-big-1
  • apartament-11-per-qira-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-big-2
  • apartament-11-per-qira-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-big-3
  • apartament-11-per-qira-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Ne rezidencen Kodra e Diellit jepet me qira Garsoniere e pershtatur ne 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me pamje te lire dhe panaromike. Oranizohet ne nje dhome ndenje, dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orjentimi Jug Lindje e ben te kete nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe mobilim perfundon ne fund te muajit tetor. Per nje vizite ne prone me kontaktoni ! +355697056315