Apartament 1+1 per Shitje

2021-11-20 12:21   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   9 Shikimet
64,000 €
  • apartament-11-per-shitje-big-0
  • apartament-11-per-shitje-big-1
  • apartament-11-per-shitje-big-2
  • apartament-11-per-shitje-big-3
  • apartament-11-per-shitje-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 64,000 €


Apartament 1+1 per Shitje ndodhet prane Sheshit Willson me siperfaqe totale 45m2 te organizuara ne sallon, dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me shume info. na kontaktoni. +355693743688