APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE PLAZH HEKURUDHA

2021-11-20 14:17   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   9 Shikimet
28,000 €
  • apartament-11-per-shitje-ne-plazh-hekurudha-big-0
  • apartament-11-per-shitje-ne-plazh-hekurudha-big-1
  • apartament-11-per-shitje-ne-plazh-hekurudha-big-2
  • apartament-11-per-shitje-ne-plazh-hekurudha-big-3
  • apartament-11-per-shitje-ne-plazh-hekurudha-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 28,000 €


Apartamenti ndodhet prane" Pastiçeri Pelikani" ne Plazh dhe ka nje siperfaqe 50m2. Organizohet nga nje dhome gjumi, dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri nga ana e detit. Apartamenti shitet I mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!+355695289955