APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK MUZEU I DESHMOREVE

2021-11-21 09:09   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   7 Shikimet
40,000 €
  • apartament-11-per-shitje-tek-muzeu-i-deshmoreve-big-0
  • apartament-11-per-shitje-tek-muzeu-i-deshmoreve-big-1
  • apartament-11-per-shitje-tek-muzeu-i-deshmoreve-big-2
  • apartament-11-per-shitje-tek-muzeu-i-deshmoreve-big-3
  • apartament-11-per-shitje-tek-muzeu-i-deshmoreve-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 40,000 €


Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 63.7m2 te shenuara ne . Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne qytetin e Durresit. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri i ndertuar mbas viteve 2000. Eshte i organizuar nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, dhoma e ndenjes me kuzhine te veçuar, 1 dhome gjumi me ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti shitet i pamobiluar. Apartamenti disponon çertifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!+355697541079