APARTAMENT 1+1+DEPO ME QIRA NE ZONEN E XHAMLLIKUT

2021-11-22 09:21   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
250 €
  • apartament-11depo-me-qira-ne-zonen-e-xhamllikut-big-0
  • apartament-11depo-me-qira-ne-zonen-e-xhamllikut-big-1
  • apartament-11depo-me-qira-ne-zonen-e-xhamllikut-big-2
  • apartament-11depo-me-qira-ne-zonen-e-xhamllikut-big-3
  • apartament-11depo-me-qira-ne-zonen-e-xhamllikut-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 250 €


Apartamenti ndodhet ne nje ndertim ekzistues prane sheshit ne zonen e Xhamllikut.Organizohet ne nje ambient ndenje dhe ngrenie te perbashket,nje dhome gjumi dhe nje tualet me ndricim natyral.Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese normale.Per nje vizite ne prone na kontaktoni. 355672484182