APARTAMENT 2+1+ DEPO - FRESKU

2021-11-21 12:03   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   9 Shikimet
300 €
  • apartament-21-depo-fresku-big-0
  • apartament-21-depo-fresku-big-1
  • apartament-21-depo-fresku-big-2
  • apartament-21-depo-fresku-big-3
  • apartament-21-depo-fresku-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenje, 1 ambjent gatimi, 1 korridor shpernadares, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , 1 ballkon , dhe 1 depo prej 20 m2. Pozicioni i saj ka aksese te ndryshme si sherbimin urban, supermarkete, restorante, etj. Apartramenti eshte totalisht i mobiluar perfshire dhe lavastovilie etj.
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit . +355676076762