Apartament 2+1 i mobiluar prane Stadiumit Dinamo!

2021-11-24 11:36   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
600 €
  • apartament-21-i-mobiluar-prane-stadiumit-dinamo-big-0
  • apartament-21-i-mobiluar-prane-stadiumit-dinamo-big-1
  • apartament-21-i-mobiluar-prane-stadiumit-dinamo-big-2
  • apartament-21-i-mobiluar-prane-stadiumit-dinamo-big-3
  • apartament-21-i-mobiluar-prane-stadiumit-dinamo-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Apartament 2+1 i mobiluar prane Stadiumit Dinamo per qira!
Apartamenti ndodhet shume prane Stadiumit Dinamo, ne objektin e supermarket Conad, ne katin e 4 te banimit, me orientim Lindje. Eshte i organizuar nga 1 sallon, 1 aneks gatimi dhe ngrenie i vecante, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet me qira i mobiluar si ne foto.
Per me shume informacion na kontaktoni! 355694042171