Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Magnet

2021-11-22 11:48   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
450 €
  • apartament-21-me-qera-ne-rezidencen-magnet-big-0
  • apartament-21-me-qera-ne-rezidencen-magnet-big-1
  • apartament-21-me-qera-ne-rezidencen-magnet-big-2
  • apartament-21-me-qera-ne-rezidencen-magnet-big-3
  • apartament-21-me-qera-ne-rezidencen-magnet-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Apartament 2+1 i mobiluar me qera ne nje nga rezidencat me te mira ne Tirane. Afer pjeses qendrore dhe me te gjitha facilitetet afer. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe organizohet ne sallon me kuzhinen, dy dhoma gjumi te vecanta dhe nje tualet. Qiraja nuk përfshin taksat.
Për më shumë detaje për të rregulluar një shikim, ju lutemi na kontaktoni! +355697007417