APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE FRESK

2021-11-22 13:55   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
250 €
  • apartament-21-me-qira-ne-fresk-big-0
  • apartament-21-me-qira-ne-fresk-big-1
  • apartament-21-me-qira-ne-fresk-big-2
  • apartament-21-me-qira-ne-fresk-big-3
  • apartament-21-me-qira-ne-fresk-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 250 €


Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga e Thesarit ne Fresk. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Zona ku ndodhet eshte shume e qete dhe prane faciliteteve te nevojshme si stacioni i autobusit, market etj. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone jeni lutur te te na kontaktoni! 355675304452