APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE QENDER TE TIRANES!

2021-11-21 09:22   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
600 €
  • apartament-21-me-qira-ne-qender-te-tiranes-big-0
  • apartament-21-me-qira-ne-qender-te-tiranes-big-1
  • apartament-21-me-qira-ne-qender-te-tiranes-big-2
  • apartament-21-me-qira-ne-qender-te-tiranes-big-3
  • apartament-21-me-qira-ne-qender-te-tiranes-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Ne Qender te Tiranes , ne rrugen e Barrikadave, jepet Apartament me Qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese 11 kateshe. Ndertesa eshte e mireadministruar dhe ka akses ne rruget kryesore . Apartamenti organizohet nga Salloni dhe 2 Dhoma gjumi te cilat kane dalje ne ballkon. Ballkoni eshte kthyer ne kuzhine,duke perfituar hapesira me te medha brenda apartamentit.Preferohen 1 ose 2 persona per banim. Cmimi eshte 600 Euro me taksa te perfshira. Per me teper na kontaktoni.+355672040486