APARTAMENT 2+1 ME QIRA, RRUGA ELBASANIT !

2021-11-22 19:18   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
500 €
  • apartament-21-me-qira-rruga-elbasanit-big-0
  • apartament-21-me-qira-rruga-elbasanit-big-1
  • apartament-21-me-qira-rruga-elbasanit-big-2
  • apartament-21-me-qira-rruga-elbasanit-big-3
  • apartament-21-me-qira-rruga-elbasanit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Apartamenti ndodhet ne rrugen e Elbasanit, ne katin 5 te nje godine te re me 2 ashensore.
Perbehet nga nje ambient ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande.
Ofrohet teresisht i mobiluar.
Per me shume info na kontaktoni.+355672040493