APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK PAZARI I RI

2021-11-23 08:21   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
250 €
  • apartament-21-me-qira-tek-pazari-i-ri-big-0
  • apartament-21-me-qira-tek-pazari-i-ri-big-1
  • apartament-21-me-qira-tek-pazari-i-ri-big-2
  • apartament-21-me-qira-tek-pazari-i-ri-big-3
  • apartament-21-me-qira-tek-pazari-i-ri-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 250 €


Jepet me qira apartament 2+1 tek Pazari i Ri. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Zona ku ndodhet eshte shume e qete dhe prane faciliteteve te nevojshme si stacioni i autobusit, market etj. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone jeni lutur te te na kontaktoni!355675304452