APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1!

2021-11-21 11:27   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
500 €
  • apartament-21-me-qira-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-1-big-0
  • apartament-21-me-qira-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-1-big-1
  • apartament-21-me-qira-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-1-big-2
  • apartament-21-me-qira-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-1-big-3
  • apartament-21-me-qira-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-1-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira te zones.Pozicionohet na katin e katert banim,ka nje siperfaqe totale 104 m2.Organizohet nga nje ambient ndenje sebashku me kendin e gatimit,dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon.Orientimi mjaft i favorshem nga perendimi i mundeson ndricim natyral gjate dites.Apartamenti eshte i investuar,edhe ka nje nje aredim bashkekohor.Per me teper informacion na kontaktoni. 355674041199