Apartament 2+1 per Qera

2021-11-20 12:07   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
600 €
  • apartament-21-per-qera-big-0
  • apartament-21-per-qera-big-1
  • apartament-21-per-qera-big-2
  • apartament-21-per-qera-big-3
  • apartament-21-per-qera-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Apartament 2+1 per Qera prane Stadiumit Qemal Stafa. Ndodhet ne pallat te ri te mireadminstruar dhe i survejuar me kamera sigurie 24H, Me siperfaqe totale 100m2 eshte i organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ka te instaluar sistem kondicionimi Chiller. Ka orientim e favorshem, drite dhe diell gjate gjithe dites.Disponon dhe garazhd te mbyllur ne katin -1 te perfshire ne cmim. Per me shume info na kontaktoni! +355693743688