Apartament 2+1 per Qera

2021-11-21 10:45   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   10 Shikimet
600 €
  • apartament-21-per-qera-big-0
  • apartament-21-per-qera-big-1
  • apartament-21-per-qera-big-2
  • apartament-21-per-qera-big-3
  • apartament-21-per-qera-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Apartament 2+1 per Qera prane Zogut te Zi. Organizohet ne nje sallon ndenjeje, kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe ballkoni. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme si dhe eshte i mireinvestuar. Lokacioni i apartamentit mundeson facilitete te shumta. Per me shume info na kontaktoni! +355695438092