Apartament 2+1 per qera Tregu Elektrik

2021-11-22 12:22   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
350 €
  • apartament-21-per-qera-tregu-elektrik-big-0
  • apartament-21-per-qera-tregu-elektrik-big-1
  • apartament-21-per-qera-tregu-elektrik-big-2
  • apartament-21-per-qera-tregu-elektrik-big-3
  • apartament-21-per-qera-tregu-elektrik-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet apartament me qera ne zonen e tregut elektrik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e 6 dhe ka nje organizim prej 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. I mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ndodhet ne nje zone te qete por edhe shpejt te aksesueshme ne rrugen e Elbasanit. Kompleksi i pallateve ofron edhe nje lulishte te kendshme ne perdorim te perbashket.
Gjithashtu, hyrja eshte e pajisur me kamera sigurie.
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni! +355696321787